Soojuskindel kile

ScaffoldX OÜ pakub ka soojuskindlat kilet. Ehitusobjektide, ehitustellingute konserveerimiseks, ajutise varje loomiseks hooldus-, tehno- ja käitustööde tegemise eesmärgil. Ehitusvarjed ei lahendada ainult hoone välisilme küsimust, vaid tagavad ka välitööde ohutuse ja tehnoloogilise protsessi järgimise. Ehitusvõrgu kasutamisel ei ole esteetilist ega kaitsvat koormust. Võrk ei suuda taluda kahjustavaid välismõjusid – vihm, tuul jt. Selle tulemusena võrk läheb kergesti katki, tekivad ribad, mis lenduvad ehitusplatsil. Selle asemel kasutatakse üha sagedamini ehitustellingute varjestamist soojuskindla kile abil. Sellisel tehnoloogial on mitu eelist:

1) Soojuskindel kile on vastupidav välistele mõjutustele, mehaanilistele vigastustele. Pärast soojuskindlaks muutmist on kile täiesti sile, mis vähendab tarindi purjestatust.

2) Soojuskindel kile varjab ehitustellingud, mille tulemusena omandab rajatis esteetilise välimuse.

3) Soojuskindel kile pakub kaitset fassaadi- ja viimistlustööde tegemise ajal. See kaitseb spetsialiste lume, tuula ja vihma eest, võimaldades teha töid iga ilmaga.

4) Soojuskindel kile tagab lisaohutuse mitte ainult ehitajatele, vaid ka jalakäijatele (kui tööd toimuvad kõnnitee, möödumiskoha juures).

Kile ja klambrite maksumus

Soojuskindel kile – 1,20 EUR / m2 (hind KM-ta)
Soojuskindla kile paigaldus – 2,20 EUR / m2 (hind KM-ta)
Аrmeeritud kile 165m2 hind 132 EUR / rull (hind KM-ta)
Armeeritud kile paigaldus – 0,44 EUR / m2 (hind KM-ta)
Klambrid – 4.27 EUR / pakk (hind KM-ta)